Více informací

​S Renaultem Kadjar prožijete maximální dobrodružství


​S Renaultem Kadjar prožijete maximální dobrodružstvíCrossover ve stylu SUV, s pohonem na všechny čtyři, odolný, moderní a spolehlivý Renault Kadjar, se kterým prožijete opravdová dobrodružství.
 
Exteriér
Již na první pohled vás bude exteriér vozu fascinovat. Plynulé linie, čelní maska, která může připadat spoustě z vás lehce agresivně, inovativní světlomety (full LED Pure Vision) se světelným podpisem a v neposlední řadě vás okouzlí 17“ a 19“ disky kol z lehkých slitin. Renault Kadjar se dá charakterizovat jako robustní, sportovní a odvážný model vozu.
 
Interiér vozu
Ve vozu Renault Kadjar oceníte pohodlný osvětlený interiér s panoramatickým střešním oknem. Středová konzole je poměrně robustní a vysoko umístěná. Chromované prvky na řadící páce a lemování přístrojů působí elegantním dojmem. Při prvním posazení do čalouněných nebo kožených sedadel ucítíte naprostý komfort. Nad hlavami cestujících je velký prostor a na zadních sedadlech mezi sedáky a stropem naleznete prostor 9,10 cm. Stačí se jen dotknout volantu potaženého kůží, zapnout rádio, na kterém si můžete nastavit hluboké basy či zvonivé výšky a nechat se unášet myšlenkami nad dobrodružnou jízdou.
 
Na silnici nebo na pole
Renault Kadjar má vzhled SUV a zaručuje pohodlnou cestu jak po silnici, tak do terénu. Pohon na přední kola nebo všech čtyř kol je ten správný crossover.
Máte jedinečnou možnost vybrat v systému pohonu čtyř kol all mode 4x4-i. ETC kontrolka ovládá, zajišťuje přenos ideálního poměru točivého momentu na zadní kola podle rychlosti vozu a úrovně trakce. Jediné, co musíte udělat, je vybrat z režimů: 2WD, Auto neo Lock.
Režim 2WD je nastaven na jízdu na přední kola. Pokud se budete pohybovat na normální silnici, tento režim vám maximálně uspoří palivo.
Režim Auto je nastaven na jízdu na přední kola, v případě, že dojde ke ztrátě trakce, zhruba 50% točivého momentu se přenese na zadní nápravu.
Při režimu Lock se rozděluje točivý moment 50:50 (přední a zadní kola), který je zachován až do rychlosti 40 km/h. 
Zavazadlový prostor
V základním uspořádání můžete ve svém Kadjaru převážet až 527 litrů zavazadel. Víte o tom, že se jedná o crossover s největším objemem zavazadlového prostoru na trhu? Lze jej rozdělit do dvou i více oddílů. Díky tomu bezpečně uložíte a ochráníte i menší předměty, např. nákupy. Ideální vozidlo pro výlety do terénu s přáteli nebo pro rodinnou dovolenou.
Klíčová slova
Renault, Kadjar, crossover, SUV, automobil, vozidlo

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Zahradní pergoly, příjemné místo pro relaxaci Toužíte po příjemném, relaxačním a pohodlném pobytu na zahradě? Moderní pergola... více ...
​Kvalitní náhradní díly Víte, čím lze eliminovat rizika na silnicích? Je to tak snadné! Stačí se... více ...
Výlet na Moravu Konec léta doslova vybízí ještě k úplně poslednímu výletu. Chcete nějaký... více ...

Nejčtenější články


Repasovaný nebo nový vstřikovač? Pokud Váš vůz ztrácí výkon, motor vydává divné zvuky, kouří či má zvýšenou... více ...
​Autobaterie podle typu vozidla aneb jak vybrat autobaterii pro váš vůz Pokud jste si koupili automobil nebo o tom teprve přemýšlíte, musíte počítat... více ...
​Modely aut z celého světa Jste sběratel modelů aut? Potom jste na správném místě. Po následujících... více ...

Kontakt:

Najdete nás: