Více informací

​Modely aut z celého světa


​Modely aut z celého světaJste sběratel modelů aut? Potom jste na správném místě. Po následujících řádcích budete vědět, kde si můžete vybrat z pestré nabídky autíček všech předních světově známých výrobců. K dispozici jsou kvalitní modely v různých měřítkách.
 
Pestrá nabídka
Pestrá nabídka nejen moderních automobilů, ale také historických kousků je tu pro každého z vás. V současné době můžete vybírat ze zhruba 15 000 kousků. Na své si přijdou sběratelé kovových modelů aut, tak modelů vojenské techniky, nákladních aut, letadel, traktorů a dokonce i starých hraček.
Vybrat si můžete z velkého množství měřítek, značek a typů sběratelských modelů. Pokud vaše sbírka potřebuje model, který na internetových stránkách Macmodel nenajdete, stačí napsat dotaz a zaměstnanci firmy vám ho pomohou najít.
Sběratelé, kteří touží model prohlédnout na vlastní oči, zajisté ocení prodejnu zaměřenou na modely pro sběratele přímo v centru Prahy.
 
Pro fanoušky a sběratele
Široká škála sběratelského sortimentu je určena téměř pro všechny věkové kategorie. Přijdou si na své nejen milovníci vozidel pro osobní přepravu, ale také fanoušci miniatur autobusů nebo i nákladních aut. Nechybí ani záchranky, hasičské či policejní vozy, armádní stroje a motocykly. Vsaďte na ty správné koně, stačí se jen pohodlně usadit k počítači a online prohlédnout modely aut. Určitě i Vy narazíte na svého favorita.
 
Preciznost a detail
Modely aut nepředstavují obyčejné hračky ani interaktivní RC modely. Naopak. Pečlivě propracované detaily a navíc cenově dostupné potěší každého z vás. A pokud se vám i tak zdají ceny vyšší, můžete zvolit sekci bazar a vybrat si přímo tam. I tam jsou velmi krásné kousky za příznivé ceny.
Mezi nejžádanější modely patří ty, které jsou v měřítku 1:43. Jedná se o tzv. profesionální sběratelské i hobby kousky. Rozměry těchto modelů se pohybují mezi 6 až 12 centimetrů, takže se i poměrně velká sbírka vejde do jednoho pokoje.
Je na vás, jestli si oblíbený model vozu zakoupíte online nebo přímo v kamenném obchodě. K dostání jsou jak prémiové modely, tak i klasika, která nesmí chybět v žádné sbírce a kolekci.
 
Auto podle vašich představ
Vyhledejte si model přímo podle vašich představ a kritérií. Nikdo a nic vám přece nemůže zabránit, zaplnit svou domácí vitrínu pestrou směsicí modelů aut. Kdokoliv má možnost mít svou sbírku se silným příběhem.
Mezi nejžádanější modely patří: Fiat, Škoda, Praga, Tatra a Mercedes.


Mazda MX5 MIATA Mk.1 modrý

Mercedes-Benz 600 (W100) Pullman 1969 Elvis Presley


Alfa Romeo 159 SW červený

 
Klíčová slova
modely aut, sběratelství, historické, automobil, vůz

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Zapůjčili jste si auto na testovací jízdu a poškodili ho? Pojištění odpovědnosti vás ve štychu nenechá Už jste si někdy půjčili auto na testovací jízdu? Pokud jste v minulosti kupovali... více ...
​Zahradní pergoly, příjemné místo pro relaxaci Toužíte po příjemném, relaxačním a pohodlném pobytu na zahradě? Moderní pergola... více ...
​Kvalitní náhradní díly Víte, čím lze eliminovat rizika na silnicích? Je to tak snadné! Stačí se... více ...

Nejčtenější články


Repasovaný nebo nový vstřikovač? Pokud Váš vůz ztrácí výkon, motor vydává divné zvuky, kouří či má zvýšenou... více ...
​Autobaterie podle typu vozidla aneb jak vybrat autobaterii pro váš vůz Pokud jste si koupili automobil nebo o tom teprve přemýšlíte, musíte počítat... více ...
​Modely aut z celého světa Jste sběratel modelů aut? Potom jste na správném místě. Po následujících... více ...

Kontakt:

Najdete nás: