Více informací

​Modely aut z celého světa


​Modely aut z celého světaJste sběratel modelů aut? Potom jste na správném místě. Po následujících řádcích budete vědět, kde si můžete vybrat z pestré nabídky autíček všech předních světově známých výrobců. K dispozici jsou kvalitní modely v různých měřítkách.
 
Pestrá nabídka
Pestrá nabídka nejen moderních automobilů, ale také historických kousků je tu pro každého z vás. V současné době můžete vybírat ze zhruba 15 000 kousků. Na své si přijdou sběratelé kovových modelů aut, tak modelů vojenské techniky, nákladních aut, letadel, traktorů a dokonce i starých hraček.
Vybrat si můžete z velkého množství měřítek, značek a typů sběratelských modelů. Pokud vaše sbírka potřebuje model, který na internetových stránkách Macmodel nenajdete, stačí napsat dotaz a zaměstnanci firmy vám ho pomohou najít.
Sběratelé, kteří touží model prohlédnout na vlastní oči, zajisté ocení prodejnu zaměřenou na modely pro sběratele přímo v centru Prahy.
 
Pro fanoušky a sběratele
Široká škála sběratelského sortimentu je určena téměř pro všechny věkové kategorie. Přijdou si na své nejen milovníci vozidel pro osobní přepravu, ale také fanoušci miniatur autobusů nebo i nákladních aut. Nechybí ani záchranky, hasičské či policejní vozy, armádní stroje a motocykly. Vsaďte na ty správné koně, stačí se jen pohodlně usadit k počítači a online prohlédnout modely aut. Určitě i Vy narazíte na svého favorita.
 
Preciznost a detail
Modely aut nepředstavují obyčejné hračky ani interaktivní RC modely. Naopak. Pečlivě propracované detaily a navíc cenově dostupné potěší každého z vás. A pokud se vám i tak zdají ceny vyšší, můžete zvolit sekci bazar a vybrat si přímo tam. I tam jsou velmi krásné kousky za příznivé ceny.
Mezi nejžádanější modely patří ty, které jsou v měřítku 1:43. Jedná se o tzv. profesionální sběratelské i hobby kousky. Rozměry těchto modelů se pohybují mezi 6 až 12 centimetrů, takže se i poměrně velká sbírka vejde do jednoho pokoje.
Je na vás, jestli si oblíbený model vozu zakoupíte online nebo přímo v kamenném obchodě. K dostání jsou jak prémiové modely, tak i klasika, která nesmí chybět v žádné sbírce a kolekci.
 
Auto podle vašich představ
Vyhledejte si model přímo podle vašich představ a kritérií. Nikdo a nic vám přece nemůže zabránit, zaplnit svou domácí vitrínu pestrou směsicí modelů aut. Kdokoliv má možnost mít svou sbírku se silným příběhem.
Mezi nejžádanější modely patří: Fiat, Škoda, Praga, Tatra a Mercedes.


Mazda MX5 MIATA Mk.1 modrý

Mercedes-Benz 600 (W100) Pullman 1969 Elvis Presley


Alfa Romeo 159 SW červený

 
Klíčová slova
modely aut, sběratelství, historické, automobil, vůz

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Zahradní pergoly, příjemné místo pro relaxaci Toužíte po příjemném, relaxačním a pohodlném pobytu na zahradě? Moderní pergola... více ...
​Kvalitní náhradní díly Víte, čím lze eliminovat rizika na silnicích? Je to tak snadné! Stačí se... více ...
Výlet na Moravu Konec léta doslova vybízí ještě k úplně poslednímu výletu. Chcete nějaký... více ...

Nejčtenější články


Repasovaný nebo nový vstřikovač? Pokud Váš vůz ztrácí výkon, motor vydává divné zvuky, kouří či má zvýšenou... více ...
​Autobaterie podle typu vozidla aneb jak vybrat autobaterii pro váš vůz Pokud jste si koupili automobil nebo o tom teprve přemýšlíte, musíte počítat... více ...
​Modely aut z celého světa Jste sběratel modelů aut? Potom jste na správném místě. Po následujících... více ...

Kontakt:

Najdete nás: