Více informací

​Buďte vy i váš vůz elegantní i v zimě


​Buďte vy i váš vůz elegantní i v ziměAlcar před zimní sezónou obohatil svou nabídku o dva nové designy litých kol od značky Dotz.
 
DOTZ CP5
Dotz CP5 nabízí klasický pětipaprskový desing ve zcela novém zpracování. Zahloubený střed a paprsky vytažené až na okraj ráfku dodávají kolu s matně grafitovým lakem naprosto dokonalý a energický vzhled. Opticky ho navíc zvětšují.
Pokud jste majitelem BMW řady 3, Renaultu Talisman, Audi A4, Škody Superb, Mazdy CX-3 a mnoha dalších modelů mají možnost doplnit svůj automobil touto jedinečnou novinkou ve špičkové kvalitě. Jsou dostupné v rozměrech od 16 do 20 palců.


 
DOTZ SP5
Další novinkou je design Dotz SP5 tzv. Black Edition. Jedná se o špičkovou barevnou sérii s matně černým lakem a je určena zejména pro ty, kteří chtějí zanechat nekompromisní a oslňující dojem. Model těchto litých kol je dostupný v rozměrech od 18 do 20 palců. Mohou si ho pořídit majitelé vozů Ford Edge, Volvo S60, Škodu Kodiaq, Kiu Niro, Volkswagen Tiguan a desítky dalších modelů.
 


3D konfigurátor
Pokud si nedokážete představit, jak takový typ kol bude vypadat na vašem autě, můžete si to vyzkoušet a prohlédnout přímo na modelu svého automobilu v 3D konfigurátoru kol na www.alcar.cz. Všechna kola mají potřebnou homologaci pro provoz na veřejných komunikacích ČR. Navíc jsou všechna kola opatřena odolným třívrstvým lakem SR3. Postará se o celkově vylepšenou přirozenou ochranu kola vůči posypové soli, nepřízni počasí a dalším škodlivým vlivům. 

Zdroj fotografií: www.mojepneu.cz
 
Klíčová slova
pneumatiky, litá kola, Dotz

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Výkup aut aneb jak prodat auto Chcete vaše starší vozidlo prodat a pořídit si nové? Nevíte si rady, kde nabídnout... více ...
​Stěhujete se? Půjčte si dodávku! Někdy jsou chvíle, kdy potřebujete o něco větší auto než to, co máte. I když... více ...
​Turbo 2020 Turbodmychadlo slouží k přeplňování agregátů a pomáhá zajistit vyšší... více ...

Nejčtenější články


Repasovaný nebo nový vstřikovač? Pokud Váš vůz ztrácí výkon, motor vydává divné zvuky, kouří či má zvýšenou... více ...
​Autobaterie podle typu vozidla aneb jak vybrat autobaterii pro váš vůz Pokud jste si koupili automobil nebo o tom teprve přemýšlíte, musíte počítat... více ...
​Modely aut z celého světa Jste sběratel modelů aut? Potom jste na správném místě. Po následujících... více ...

Kontakt:

Najdete nás: