Více informací

Výkup aut aneb jak prodat auto


Výkup aut aneb jak prodat autoChcete vaše starší vozidlo prodat a pořídit si nové? Nevíte si rady, kde nabídnout auto na prodej, jak se ho „zbavit“? Ať už máte jakékoliv důvody k výměně starého vozu za novější, následující řádky vám možná pomohou. Zvažte si předem způsob prodeje – co nejrychleji, nejdráž, nejlevněji, nechci vyhledávat nového majitele…?
 
Příprava
Ještě než předáte váš starý vůz do prodeje nebo přímo novému majiteli, doporučuji vám udělat potřebné opravy na autě. Nic nezatajujte o stavu, jen mu dodejte „šmrnc“. Umýt, opravit drobné oděrky a vyčistit vnitřek. Novému majiteli, nebo případnému kupci je dobré ukázat servisní knížku, aby byl hned na začátku seznámen s historií vašeho auta. To samé platí i o protokolech z technických kontrol, kde jsou evidovány ujeté kilometry, čímž dáváte najevo, že jste nemanipulovali s počítadlem.
Do oprav něco investujte, vyplatí se vám to. Buďte solidní prodejce!
 
Co všechno opravit?
Co opravit a co ponechat na nového majitele? Pozor na kontrolky. Svíti-li kontrolka, nesvědčí to nic dobrého. Proto se předem na tento bod zaměřte.
Ještě mnohem větším zádrhelem bývá opotřebení spojky. Doporučuji reagovat na tuto situaci dřív, než bude pozdě. Tato investice je nákladná.
 
Výkup auta
Za hotové nebo do komise? Dali jste inzerát a automobil se vám nepovedlo prodat? Už vás unavuje hledat zájemce? Máte i jiné možnosti. Zkuste např. komisní prodej nebo prodat auto do autobazaru za hotové peníze. Výkup aut za hotové je nejsnadnější, nejrychlejší, ale hlavně nejbezpečnější způsob. Auto přivezete do autobazaru, kde vás okamžitě vyplatí. Výhodou je, že si ihned přijdete k penězům a ihned se zbavujete veškeré zodpovědnosti za vozidlo. Jak už to ale bývá, kde jsou výhody, jsou i nevýhody. Za svůj starý vůz nedostanete tolik, kolik za něj dostane bazar.
Co se komisního prodeje týká, věnujte maximální pozornost Smlouvě o zprostředkování prodeje. Kdy obdržíte peníze za prodané auto, kdy se uskuteční převod vozidla, co se stane, když vám částku nevyplatí ihned atd. Výhodou komisního prodeje je fakt, že se také nemusíte starat o vyhledávání zájemce. Všechno za vás udělá autobazar, stejně jako jednání s klienty.
 


Z prodeje vozidla už nemusíte být ve stresu. Výkup vozu v Praze se postará o okamžité vyplacení peněz na ruku. Nemusíte se starat o jakoukoliv administrativu, vše za vás udělá společnost Zahotove.cz. Jestliže je vaše vozidlo již nepojízdné, ušetří vám peníze za odtahovou službu. Bezplatně si zajistí odvoz. Poradí vám, jak zrušit pojištění, doplatí leasing nebo úvěr a v neposlední řadě je také rychlost výkupu. Pro vaše auto, které chcete prodat, si přijedou do 24 hodin kamkoliv po celé České republice.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Výkup aut aneb jak prodat auto Chcete vaše starší vozidlo prodat a pořídit si nové? Nevíte si rady, kde nabídnout... více ...
​Stěhujete se? Půjčte si dodávku! Někdy jsou chvíle, kdy potřebujete o něco větší auto než to, co máte. I když... více ...
​Turbo 2020 Turbodmychadlo slouží k přeplňování agregátů a pomáhá zajistit vyšší... více ...

Nejčtenější články


Repasovaný nebo nový vstřikovač? Pokud Váš vůz ztrácí výkon, motor vydává divné zvuky, kouří či má zvýšenou... více ...
​Autobaterie podle typu vozidla aneb jak vybrat autobaterii pro váš vůz Pokud jste si koupili automobil nebo o tom teprve přemýšlíte, musíte počítat... více ...
​Modely aut z celého světa Jste sběratel modelů aut? Potom jste na správném místě. Po následujících... více ...

Kontakt:

Najdete nás: