Více informací

​Stěhujete se? Půjčte si dodávku!


​Stěhujete se? Půjčte si dodávku!Někdy jsou chvíle, kdy potřebujete o něco větší auto než to, co máte. I když budete vlastnit větší osobní automobil, může se vyskytnout situace (stěhování), kdy se opravdu nevejdete. To, co by člověk stěhoval osobním autem pomalu celý měsíc, můžete odvézt najednou. Stačí k tomu dodávka. No jo, ale přece si ji nebudeme kvůli jednomu momentu pořizovat. Máme pro vás řešení. Půjčovna dodávek, která funguje 24 hodin 7 dní v týdnu. Nejen že uspoříte váš čas, ale také peníze.
 
Půjčovna dodávek
Dnešní doba má zelenou pro ty, kteří si chtějí půjčit dodávku pro své osobní účely. Tato služba vás vyjde levněji, než pronájem „stěhováků“. Pár stovek a můžete se začít stěhovat. Uvidíte, že si ho mnohem víc užijete. Všechno budete mít řádně uspořádané a budete přesně vědět, kde co máte. Mimo to, ušetříte váš čas, který je nenahraditelný. Odstěhovat se můžete díky zapůjčené dodávce za jeden den. Samozřejmě to berte s nadsázkou, v první řadě záleží na tom, jak velký dům či byt máte.
Řídit dodávku můžete s řidičským oprávněním skupiny B. Většina řidičů si tuto jízdu užívá, vždyť komu se poštěstí řídit dodávku každý den? Sedíte vysoko, na kapotu nevidíte, motor máte v podstatě pod sebou, start-stop systém, tempomat nebo např. přisvětlování do začátek, může být pro každého motoristu parádní zážitek.
 


Pro ženy
Pokud se ženy necítí za volantem dobře, mohou si půjčit dodávku i s řidičem. Navíc vám pomůže i se stěhováním. Dámy, jen si představte, jak si vše pečlivě zabalíte a o víc se nestaráte. Řidič vám pomůže vaše věci naložit do dodávky a ještě vás převeze do místa „B“. Kvalitní půjčovna nabízí auta s dálniční známkou. A co je opravdu výhodné? Týdenní zapůjčení vozu Mercedes Benz Vito 8+1 s limitem 400 km denně vás vyjde na cca 2000,- Kč za den.
 
Jdeme do toho
Pokud si chcete půjčit dodávku, stačí vyplnit online formulář a vypočítat si cenu, rezervovat a vyzvednout vozidlo. Jednoduchý, přehledný a rychlý systém rezervace vozu. K dostání jsou nejmenší vozy jako Opel Vivaro Van až největší skříňová verze Eurobox či dokonce valník s plachtou nebo minibus pro 9 osob.
Půjčovna dodávek Praha má své výhody: vozy půjčí i pouze na jednu hodinu. Online si vyberete z vozového parku. Vůz si můžete zapůjčit a vrátit v jakoukoli denní nebo noční dobu. Dostupnost si můžete ověřit online a zaplatit tuto službu můžete převodem z účtu nebo prostřednictvím kreditní karty. Výše půjčovného je automaticky spočítána rezervačním systémem.

Pronájem dodávky v Praze lze na Praze 4 nebo na Praze 9. Zvolit můžete jak krátkodobý tak dlouhodobý pronájem.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Výkup aut aneb jak prodat auto Chcete vaše starší vozidlo prodat a pořídit si nové? Nevíte si rady, kde nabídnout... více ...
​Stěhujete se? Půjčte si dodávku! Někdy jsou chvíle, kdy potřebujete o něco větší auto než to, co máte. I když... více ...
​Turbo 2020 Turbodmychadlo slouží k přeplňování agregátů a pomáhá zajistit vyšší... více ...

Nejčtenější články


Repasovaný nebo nový vstřikovač? Pokud Váš vůz ztrácí výkon, motor vydává divné zvuky, kouří či má zvýšenou... více ...
​Autobaterie podle typu vozidla aneb jak vybrat autobaterii pro váš vůz Pokud jste si koupili automobil nebo o tom teprve přemýšlíte, musíte počítat... více ...
​Modely aut z celého světa Jste sběratel modelů aut? Potom jste na správném místě. Po následujících... více ...

Kontakt:

Najdete nás: