Více informací

​Operativní leasing na vozy Škoda a Volkswagen


​Operativní leasing na vozy Škoda a VolkswagenProč je operativní leasing lepší než koupě nového auta? Přemýšleli jste nad ním? Tato varianta „vlastnění“ auta vám ušetří nejen čas, ale i peníze. Je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro firmy. Všichni, kteří se nechtějí o svá auta moc starat a chcete si dát splátky za vůz do nákladů je leasing jako stvořený.
 
Stále nové auto
Operativní leasing funguje tak, že si auto půjčujete na delší dobu. Zapůjčení vozidla je podloženo smlouvou, která se uzavírá na dva, tři nebo pět let. Po tuto stanovenou dobu platí zákazník určitou částku a poté co smlouva skončí, auto vrátí a vybere si opět jiné. Někteří poskytovatelé operativního leasingu vám mohou nabídnout po skončení smlouvy vůz odkoupit a to za zůstatkovou cenu.
Auto je po celou dobu trvání smlouvy majetkem leasingové společnosti. Kromě paliva (nafty nebo benzínu) vám nevznikají další náklady.
Víte, co zahrnují měsíční splátky? Daná částka zahrnuje platby havarijního pojištění, servisní a asistenční služby, výměnu pneumatik a celou řadu dalších služeb.
 
Uzavření smlouvy
Pokud toužíte po novém vozidle, je nutné rozhodnout o jaký typ auta a modelu budete mít zájem. Jestliže si vyberete např. Škoda Octavia na operativní leasing, stačí jedno kliknutí, kterým odešlete nezávaznou poptávku a proškolený obchodní zástupce se vám v co nejbližší době ozve a domluví se s vámi na osobní schůzce. Bude pro vás připraven, zodpovědět vám veškeré dotazy spojené s leasingem. Pokud jste soukromá osoba, budete při uzavírání smlouvy potřebovat občanský průkaz k prokázání totožnosti, souhlas s uložením kopií dokladů a také doložení příjmů. Jste-li právnická osoba, bude potřeba účetní závěrka.


 
Auto vašich snů
Žádné starosti a model auta, o kterém sníte. Ne nadarmo se říká: „Všechno jde, když se chce.“ Volkswagen Golf na operativní leasing, do kterého investujete pouze za pohonné látky? To není sen, to je pravda. Žádné starosti s povinným ručením nebo přezouváním a nákupem pneumatik. Operativní leasing na toto vozidlo vychází již od 6 829,- Kč měsíčně. Někomu se tato částka může zdát příliš nízká či vysoká, pro někoho ideální. Vždy dobře zvažte, o jaké auto máte zájem a jestli aktuálně vyhovuje vaší finanční situaci.


 
V životě se má zkusit všechno. Proč tedy nevyzkoušet více vozů různých značek, typů, barev apod.? Díky operativnímu leasingu si auto i s vysokou pořizovací cenou může dovolit téměř každý. Mezi hlavní výhody patří nulová akontace, maximální kontrola pod měsíčními výdaji, které mají fixní částku. Pražská firma Auto Podbabská patří mezi nejznámějších poskytovatelů operativního leasingu v ČR.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Zahradní pergoly, příjemné místo pro relaxaci Toužíte po příjemném, relaxačním a pohodlném pobytu na zahradě? Moderní pergola... více ...
​Kvalitní náhradní díly Víte, čím lze eliminovat rizika na silnicích? Je to tak snadné! Stačí se... více ...
Výlet na Moravu Konec léta doslova vybízí ještě k úplně poslednímu výletu. Chcete nějaký... více ...

Nejčtenější články


Repasovaný nebo nový vstřikovač? Pokud Váš vůz ztrácí výkon, motor vydává divné zvuky, kouří či má zvýšenou... více ...
​Autobaterie podle typu vozidla aneb jak vybrat autobaterii pro váš vůz Pokud jste si koupili automobil nebo o tom teprve přemýšlíte, musíte počítat... více ...
​Modely aut z celého světa Jste sběratel modelů aut? Potom jste na správném místě. Po následujících... více ...

Kontakt:

Najdete nás: