Více informací

​Autopůjčovna Easy Rent


​Autopůjčovna Easy RentUž se vám někdy stalo, stejně jako mě, že se vám rozbilo auto a potřebovali jste si někde sehnat alespoň na pár dní jiné? Nebo jste toužili po kvalitním voze na dovolenou, ale bohužel jste neměli dostatek financí na jeho koupi? Poradím vám, kde snadno seženete levné auto, ať už ke kratšímu nebo delšímu užívání. Vyzkoušejte autopůjčovnu Easy Rent.
 
Víkend
Prodloužený víkend se blížil a mě pár dnů před ním zradilo auto. Nenapadlo mě nic jiného, než zajet do autopůjčovny a vypůjčit si auto. Teď vím, že jsem udělala dobře. Jedná se o spolehlivé řešení v případě okamžité a rychlé potřeby pronájmu auta a to nejen v Praze.
Víte, jak jsem se o půjčovně dozvěděla? Z internetu.
Půjčení vozidla je tak snadné a navíc jsem si mohla i vybrat auto „mých snů“. Vozový park má opravu široku nabídku vozů a dokonce i dodávek. Myslím si, že i příští rok jejich služby využiji na zahraniční dovolenou s přáteli.

 

Vozidlo
Internetové stránky Easy rent jsou velice přehledné a výběr auta bylo pro mě i svým způsobem zábavné. Pouze jsem zvolila datum vypůjčení a vrácení vozu a automaticky jsem byla přesměrovaná na výběr auta. U této části jsem strávila nejvíce času. Od Audi, po Citroena, Mercedesa až po Škodovku či Volkswagena. Vypůjčit si lze i exkluzivní Porsche. Chcete hádat, jaké auto je jsem si vybrala? Ten kdo říká Mercedes, uhodl. Mercedes-Benz Cabrio AMG mě natolik uchvátil a to nejen svým vzhledem, pohodlným interiérem, ale hlavně cenou. Výpůjčné na jeden den za 1 579 Kč. Nádhera! Teplé počasí, kabrio s elektricky ovládanou střechou na celý víkend.
 
Výhody autopůjčovny
Kdybych měla shrnout, jaké jsou výhody Easy rentu, začala bych v první řadě rozsáhlou nabídkou vozového parku, dále musím vychválit 100% technický stav. Jednoduchá nájemní smlouvá, vše stručně a jasně popsáno. Autopůjčovna vám přistaví vozidlo již do 90 minut od objednání, takže jestli na něj chvátáte, není problém. Všechna vozidla mají dálniční známku, nemusíte si tak lámat hlavu s tím, kde známku koupit a na kolik dní. Další výhodou je komplexní pojištění předmětu pronájmu s 0% účastí na škodných událostech.
Vozidlo si převezmete a pak i vrátíte na terminálu Letiště Václava Havla.
 
A co říci závěrem? Plánujete-li cestu do zahraničí a máte strach, že by tam váš vůz nedojel? Nebo vás snad zradilo auto, stejně jako mě? Nebo vám přijela návštěva ze zahraničí a potřebujete pro ni auto? Autopůjčovna je skvělé řešení. A víte co? Můžete si půjčit auto dokonce i s řidičem.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Zákazník napsal:
01.06.2021 17:42:15
"Platíte jí v hotovosti na místě a při vrácení si majitelé hází kostkou o kolik Vás oberou a jestli Vám něco vrátí. Věřte nebude to mnoho." Souhlasím z vlastní zkušenosti.
Jakmile po vás bude někdo chtít dopředu 10 tisíc jako kauci, pak vytáhnou bianko směnku, utíkejte. Z mé kauce zůstala jen tisícovka za prý neopravitelný škrábanec, kterého bych si ani nevšimnul.
Zákazník napsal:
12.02.2021 19:47:39
Placená reklama a do zahraničí si jejich auto rozhodně neberte, omezený nájezd kilometrů na den 100km a přes sliby, že to nevadí, tak to VADÍ... 50kč za každý kilometr navíc... nejistota vrácení kauce. Platíte jí v hotovosti na místě a při vrácení si majitelé hází kostkou o kolik Vás oberou a jestli Vám něco vrátí. Věřte nebude to mnoho

Mohlo by vás zajímat


​Zahradní pergoly, příjemné místo pro relaxaci Toužíte po příjemném, relaxačním a pohodlném pobytu na zahradě? Moderní pergola... více ...
​Kvalitní náhradní díly Víte, čím lze eliminovat rizika na silnicích? Je to tak snadné! Stačí se... více ...
Výlet na Moravu Konec léta doslova vybízí ještě k úplně poslednímu výletu. Chcete nějaký... více ...

Nejčtenější články


Repasovaný nebo nový vstřikovač? Pokud Váš vůz ztrácí výkon, motor vydává divné zvuky, kouří či má zvýšenou... více ...
​Autobaterie podle typu vozidla aneb jak vybrat autobaterii pro váš vůz Pokud jste si koupili automobil nebo o tom teprve přemýšlíte, musíte počítat... více ...
​Modely aut z celého světa Jste sběratel modelů aut? Potom jste na správném místě. Po následujících... více ...

Kontakt:

Najdete nás: