Více informací

​Odemykání auta mobilem? Ano x Ne


​Odemykání auta mobilem? Ano x NeSlyšeli jste o tom, že BMW vytváří aplikaci do mobilu, kterou dokážete otevřít váš vůz? Kdy to bude možné? Je to dobrý tah či nikoliv? Čtěte dál.

Mobilní telefon
Mobilní telefon má v dnešní době opravdu každý. Automobilka BMW chce již letos v červenci spustit aplikaci, se kterou si auto nejen odemknete, ale také nastartujete. Jedná se o tzv. Digital Key.  Líbí se vám tento nápad? Nemusíte mít obavy, že se vám mobil v autě hned vybije. K takovému opatření slouží bezdrátové dobíjení Wireless Charging Pad. Digital Key umožňuje nastavit tuto aplikaci k jednomu vozu až pěti dalším osobám. Klíš s těmito uživateli budete zkrátka sdílet.


 
BMW Connected
Digitální klíč bude zpočátku dostupný pouze pro chytré telefony Samsung (s funkcí NFC) prostřednictvím BMW Connected. V současné době můžete využívat aplikaci plánování tras nebo Google Assistant ještě před tím, než vůbec nastoupíte do vozu.
Po nastoupení do vozu jste automaticky připojeni a máte tak přístup k e-mailovým účtům, programu Skype for Business a navíc můžete do navigace automobilu přímo importovat danou adresu.
Mobilní aplikace má své výhody a nevýhody, na které se během testování uživateli brzy přijde. Napadají vás teď klady či zápory digitálního klíče? Je to bezpečné, zbytečné nebo opravdu parádní nápad?
Klíčová slova
BMW, aplikace, telefon, mobilní telefon, digitální klíč, digital Key, BMW connected

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Zahradní pergoly, příjemné místo pro relaxaci Toužíte po příjemném, relaxačním a pohodlném pobytu na zahradě? Moderní pergola... více ...
​Kvalitní náhradní díly Víte, čím lze eliminovat rizika na silnicích? Je to tak snadné! Stačí se... více ...
Výlet na Moravu Konec léta doslova vybízí ještě k úplně poslednímu výletu. Chcete nějaký... více ...

Nejčtenější články


Repasovaný nebo nový vstřikovač? Pokud Váš vůz ztrácí výkon, motor vydává divné zvuky, kouří či má zvýšenou... více ...
​Autobaterie podle typu vozidla aneb jak vybrat autobaterii pro váš vůz Pokud jste si koupili automobil nebo o tom teprve přemýšlíte, musíte počítat... více ...
​Modely aut z celého světa Jste sběratel modelů aut? Potom jste na správném místě. Po následujících... více ...

Kontakt:

Najdete nás: