Více informací

​Vybavení autolakovny


​Vybavení autolakovny Chcete si otevřít vlastní autolakovnu a právě si sepisujete a plánujete, bez čeho se neobejdete? Dnešní doba vyžaduje kvalitu, perfektně odvedenou práci a navíc příznivé ceny, jinak se na českém trhu v boji s konkurencí jen těžko udržíte a prosadíte. Následující článek vám poradí, co by v autolakovně rozhodně nemělo chybět.
 
Lakovací kabina
Asi tou nejdůležitější součástí autolakovny je lakovací kabina, do které byste se neměli bát investovat. Uvidíte, že se vám investice brzy vrátí. Mezi nejznámější a tu nejlepší značku patří Nova Verta, která je v České republice zastoupena firmou Naver s.r.o. Sídlo firmy je v Brně a k dispozici má proškolené odborníky v oboru, kteří vám rádi poradí s výběrem modelu. Záleží na více faktorech, než je pouze typ autolakovny, dále hlavně na rozměrech, konstrukci a příslušenství. V případě, že máte již nějakou představu o své individuální autolakovně, není problém ji vašim požadavkům přizpůsobit. Zařízení pro autolakovny od firmy Naver jsou určená provozům pro aplikace různých druhů nátěrových hmot. Mimo jiné se zaměřují i na úpravy povrchů odmašťováním, tryskáním, broušením, lakováním a sušením. Vybrat si můžete typ: Conquer Poly, Super Prestige, Prestige, Conquer, Empress a nebo Excel.


 
Vzduchotechnika
Důležitou součástí lakovací kabiny je bezpochyby kvalitní vzduchotechnika. Mezi hlavní součást patří vstupní a výstupní agregát, který zajišťuje přívod čerstvého vzduchu. Samozřejmostí je i úprava vzduchu na optimální teplotu. Vzduchotechnika se stará také o odvod znečištěného vzduchu z kabiny. Co třeba vstupní agregáty s aktivním uhlím a vodní clona? Ty nejlepší hygienické a pracovní podmínky v lakovací kabině vám obstará odsávací box neboli odsávací stěna.
Společnost Naver s.r.o. vám zařídí lakovnu do posledního detailu. V nabídce najdete např. zdvojené lakovací a sušící kabiny pro automobily, míchací boxy, přípravná pracoviště, průmyslové lakovací kabiny, odsávací stěny a celou řadu dalšího příslušenství.
 
Jakékoliv řemeslo i průmyslové odvětví má své výrobní postupy a ke každému z nich potřebujete speciální pomůcky a vybavení. Co se týká autolakoven, máte jasno.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Zahradní pergoly, příjemné místo pro relaxaci Toužíte po příjemném, relaxačním a pohodlném pobytu na zahradě? Moderní pergola... více ...
​Kvalitní náhradní díly Víte, čím lze eliminovat rizika na silnicích? Je to tak snadné! Stačí se... více ...
Výlet na Moravu Konec léta doslova vybízí ještě k úplně poslednímu výletu. Chcete nějaký... více ...

Nejčtenější články


Repasovaný nebo nový vstřikovač? Pokud Váš vůz ztrácí výkon, motor vydává divné zvuky, kouří či má zvýšenou... více ...
​Autobaterie podle typu vozidla aneb jak vybrat autobaterii pro váš vůz Pokud jste si koupili automobil nebo o tom teprve přemýšlíte, musíte počítat... více ...
​Modely aut z celého světa Jste sběratel modelů aut? Potom jste na správném místě. Po následujících... více ...

Nejhledanější


š

Kontakt:

Najdete nás: